Лист до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

Міжгалузева асоціація «Укртеплокомуненерго» направила лист до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг щодо допомоги у вирішенні фінансових проблем, які виникли в результаті введення в дію “Методики визначення обсягів природного газу, які використовуються для виробництва теплової енергії для населення в разі, якщо суб’єкти господарювання здійснюють постачання теплової енергії різним категоріям споживачів”  затвердженої Наказом Міністерства палива та енергетики України від 15.07.2010р. №288.

Так, як Методика зареєстрована в Мінюсті, і є нормативним документом для обов’язкового виконання, то витрати які несуть підприємства згідно цієї методики є економічно обґрунтованими, і виходячи з Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. N 869 ці витрати повинні бути включені в тарифи.

Включення цих витрат до тарифів призведе до їх зростання. Для запобігання цього, Асоціація надала пропозиції по внесенню змін в Методику і просить Національну комісію звернутися до Уряду щоб зобов’язати Мінпаливоенерго внести відповідні зміни у вищезгаданий Наказ.

Пропозиції