Мешканці багатьох українських міст можуть залишитись без тепла на новорічні свята

До новорічних свят борги ТКЕ через дефіцит обсягів газу, визначених «Нафтогаз Трейдингом», можуть перевищити 1 млрд грн.

ГК «Нафтогаз Трейдинг» відмовляється коригувати в ході опалювального сезону обсяги природного газу для ТКЕ, які були визначені «Нафтогаз Трейдингом» в односторонньому порядку без консультацій та погодження з тепловиками.

Через це збитки 15 підприємств теплокомуненерго в жовтні склали 817 млн грн, а в поточному грудні вже оголосили про збитки на загальну суму понад 72 млн грн 5 теплопостачальників.

МА «Укртеплокомуненерго» звернулась до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням зобов’язати «Нафтогаз Трейдинг» відкоригувати обсяги в угодах з теплопостачальниками за фіксованими цінами.

В іншому випадку теплопостачаники будуть змушені перевести роботу обладнання котелень та мереж в режим «технологічної броні», щоб виключно зберегти внутрішньобудинкові системи в робочому стані. Це означає, що мешканці багатьох українських міст в умовах стрімкого похолодання можуть залишитись без тепла під час новорічно-різдвяних свят через відсутність природного газу за фіксованими цінами.

Звернення Асоціації до Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. № 93 від 20 грудня 2021 року щодо необхідності коригування обсягу природного газу для підприємств теплопостачання

Адреса:

03035, місто Київ, Солом’янська площа, 2, оф. 803
+38 (044) 248-80-05

+ 38 (044) 248-80-29

http://mautke.com.ua

utke@i.ua

Розташування

Слідкуйте за нашою діяльністюAll Rights Reserved. Powered by IT.WebKey.One and Make2Web