Зміни в методиці визначення обсягу заборгованості з різниці в тарифах дозволять ТКЕ отримати додатковий фінансовий ресурс на погашення боргів за спожитий природний газ

Завтра, 9 грудня 2021 року, Уряд розгляне постанову, яка передбачає удосконалення механізму визначення обсягу заборгованості держави перед підприємствами комунальної теплоенергетики з різниці в тарифах.

За пропозицією Асоціації міст України Мінрегіон підготував та вніс на засідання Уряду проєкт постанови, покликаний удосконалити методику розрахунку різниці в тарифах, яка виникла через невідповідність між фактичною вартістю послуг з теплопостачання та їх вартістю для населення і бюджетних установ. Визначений обсяг заборгованості буде компенсований комунальним підприємствам з державного бюджету.

Запропоновані зміни до методики передбачають збільшення компенсації з державного бюджету комунальним підприємствам теплопостачання, оскільки тепер враховуватиметься також і обсяг коштів, спрямованих органами місцевого самоврядування на забезпечення діяльності підприємств галузі.

Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова:
— Місто активно інвестує у розвиток КП «Житомиртеплоенерго». Запропоновані зміни до Методики дозволять врахувати ці вкладення при визначенні обсягу заборгованості з різниці в тарифах, і це сприятиме подальшій модернізації нашого теплового господарства. Прийняття цієї постанови важливе для міста, адже йдеться про забезпечення безперебійного теплопостачання для людей у наступних сезонах.

Вадим Бойченко, Маріупольський міський голова
— З міського бюджету Маріуполя виділяються значні кошти для КП «Маріупольтепломережа», щоб воно могло надавати жителям міста якісні послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання. Удосконалення Методики визначення обсягу заборгованості з різниці в тарифах фактично врахує цю фінансову підтримку, що дозволить нашому комунальному підприємству зменшити борги за природний газ.

Зміни в методиці визначення обсягу заборгованості з різниці в тарифах дозволять ТКЕ отримати додатковий фінансовий ресурс на погашення боргів за спожитий природний газ.

Стаття Асоціації міст України розміщена тут

Адреса:

03035, місто Київ, Солом’янська площа, 2, оф. 803
+38 (044) 248-80-05

+ 38 (044) 248-80-29

http://mautke.com.ua

utke@i.ua

Розташування

Слідкуйте за нашою діяльністюAll Rights Reserved. Powered by IT.WebKey.One and Make2Web