Завтра, 9 грудня 2021 року, Уряд розгляне постанову, яка передбачає удосконалення механізму визначення обсягу заборгованості держави перед підприємствами комунальної теплоенергетики з різниці в тарифах.

За пропозицією Асоціації міст України Мінрегіон підготував та вніс на засідання Уряду проєкт постанови, покликаний удосконалити методику розрахунку різниці в тарифах, яка виникла через невідповідність між фактичною вартістю послуг з теплопостачання та їх вартістю для населення і бюджетних установ. Визначений обсяг заборгованості буде компенсований комунальним підприємствам з державного бюджету.


elplast.png

«Ельпласт» – компанія, яка є провідним виробником та постачальником всіх полімерних труб для: водопостачання, газопостачання, водовідведення (каналізування), дренажу, теплових мереж гарячого водопостачання та центрального опалення, силових електромереж, оптоволоконних ліній зв’язку.


img_8711edit-1280x853.jpg

Замість компенсації нанесених збитків через штучне стримування росту тарифів на тепло у минулі опалювальні сезони держава ініціювала масштабні перевірки підприємств теплокомуненерго (ТКЕ).Замість обіцяної компенсації в тарифах за минулий опалювальний сезон та достатніх обсягів газу для потреб населення, тепловики зіштовхнулися з масовими перевірками та дефіцитом газу, а місцеві бюджети — з гострою потребою дофінансування теплопостачання.


steel-pipelines-cables-plant-1-2-1280x853.jpg

У своєму зверненні до Уряду від 23 жовтня 2021 року Асоціація «Укртеплокомуненерго» просить КМУ, у межах доручення РНБО України від 22.10.2021 р., зобов’язати ГК «Нафтогаз Трейдинг» провести коригування обсягів природного газу для виробництва теплової енергії за «фіксованою ціною». Брак обсягів газу за «фіксованою ціною» є прямою загрозою сталому проходженню опалювального сезону 2021/2022 рр., а також виконанню Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії, підписаного 30 вересня поточного року.


foto-dlya-statti-regulyuvannya-podachi-teploti-1280x970.png

На основі запропонованого проєкту SUDH у м. Бровари, професором Анатолієм Колієнко, технічний експерт групи SUDH, було представлено статтю про загальну проблему регулювання подачі теплоти в національних системах централізованого теплопостачання та запропоновано відповідне рішення для м. Бровари.


amky.jpg

Такі вимоги неодноразово висувала до Уряду, Президента, РНБО та інших органів влади МА «Укртеплокомуненерго» та теплогенеруючі компанії, що входять до її складу. У свою чергу Антимонопольний комітет України (АМКУ) зобов’язав Нафтогаз Трейдинг внести зміни в договори закупівлі газу та узгодити їх умови з Правилами постачання природного газу, що дозволить уникнути зловживання монопольним становищем на ринку.


pres_reliz_memorandum_ukrteplokomunenergo.jpg

30 вересня 2021 року на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові Україні підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021-2022 років між Урядом України, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України, Асоціацією міст України та Палатою місцевих влад Конгресу.


Адреса:

03035, місто Київ, Солом’янська площа, 2, оф. 803
+38 (044) 248-80-05

+ 38 (044) 248-80-29

http://mautke.com.ua

utke@i.ua

Розташування

Слідкуйте за нашою діяльністюAll Rights Reserved. Powered by IT.WebKey.One and Make2Web