photo_2022-07-28_10-14-03.jpg

Попри високий рівень небезпеки в умовах воєнного стану українська теплова інфраструктура готується до нового опалювального сезону. Підприємства ТКЕ проводять гідравлічні випробування, відновлюють зруйновані мережі й обладнання та проводять планові ремонтні роботи.


photo_2022-07-06_10-37-41.jpg

МА «Укртеплокомуненерго» долучилася до засідання Штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду (ОЗП) 2022/23 року.


ruki-i-dengi.jpeg

Завтра, 18 червня 2022 року Комітет ВРУ з питань енергетики та житлово-комунального господарства розгляне два законопроєкти, які визначать долю опалювального сезону 2022/23 та усієї теплопостачальної галузі на роки.


15062022.jpg

Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» заявила про неможливість ухвалення у чинній редакції урядового законопроєкту №7427 «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення». Відповідне звернення та пропозиції вдосконалення проєкту закону теплоенергетики направили до Верховної ради України.


photo_2022.jpg

Міжгалузева асоціація “Укртеплокомуненерго” надала Уряду три сценарії врегулювання кризи в тепловій галузі, спричиненої підвищенням цін на газ та закликала не допустити банкрутства та поглинання підприємств газопостачальником.


gazoprovod-1-e1653386131152.jpg

Станом на сьогодні вже п’ять теплопостачальних підприємств отримали від державного газопостачальника ГК “Нафтогаз Трейдинг” листи-вимоги про сплату штрафів за порушення умов довгострокових договорів постачання газу, згідно з якими споживач-теплопостачальник повинен за п’ять робочих днів до початку відповідного розрахункового періоду укласти договір або додаткові угоди до договорів банківського рахунку щодо здійснення списання коштів з рахунків споживача, куди надходять кошти за послуги теплопостачання, на які використано газ.В умовах воєнного стану підприємства теплокомуненерго (ТКЕ) потребують державних субвенцій для погашення боргів за газ та державного регулювання тарифів на тепло.ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» у квітні продовжило практику безакцептного списання коштів з рахунків підприємств ТКЕ. Дії монополіста унеможливлюють виплату заробітної плати працівникам галузі та підготовку до наступного опалювального сезону.У Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Верховної Ради України 3 лютого була розглянута головна проблема теплопостачальників у цьому опалювальному сезоні — нестача лімітів газу за фіксованою ціною 7,42 грн/м³ та перехід 6-ти підприємств на страховий механізм закупівлі газу від постачальника «останньої надії» (ПОН), за яким ціна на газ вища у 5,5 разів.

У слуханнях взяли участь представники МА «Укртеплокомуненерго», теплопостачальних підприємств, ГК «Нафтогаз Трейдинг», Мінрегіону, НКРЕКП, АМКУ та Асоціації міст України.Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг спільно з Міжгалузевою асоціацією з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» організовує слухання у Комітеті на тему: «Про ситуацію у сфері теплопостачання та розроблення антикризових заходів для сталого проходження опалювального сезону».


Адреса:

03035, місто Київ, Солом’янська площа, 2, оф. 803
+38 (044) 248-80-05

+ 38 (044) 248-80-29

http://mautke.com.ua

utke@i.ua

Розташування

Слідкуйте за нашою діяльністюAll Rights Reserved. Powered by IT.WebKey.One and Make2Web