03 лютого відбудуться слухання у Комітеті

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг спільно з Міжгалузевою асоціацією з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» організовує слухання у Комітеті на тему: «Про ситуацію у сфері теплопостачання та розроблення антикризових заходів для сталого проходження опалювального сезону».

Захід відбудеться 3 лютого 2022 р. з 12-ї до 14-ї години в режимі відео конференції. До участі запрошено народних депутатів України, представників Міненерго, Мінрегіону, Мінфіну, Антимонопольного комітету, НКРЕКП, НАК «Нафтогаз України», ГК «Нафтогаз Трейдинг», Асоціації міст України та керівників теплопостачальних підприємств.

В рамках обговорення планується розглянути проблемні питання щодо позиції ГК «Нафтогаз Трейдинг» у прогнозуванні обсягів природного газу за фіксованою ціною для виробництва теплоенергії населенню та бюджетним установам, що виявилися критично недостатніми, що призвело до критичної ситуації з теплопостачанням споживачів в регіонах України, та небезпеки переходу підприємств ТКЕ на постачання природного газу від постачальника останньої надії (ПОН).

Інформація для підключення за посиланням: сайт Комітету

Адреса:

03035, місто Київ, Солом’янська площа, 2, оф. 803
+38 (044) 248-80-05

+ 38 (044) 248-80-29

http://mautke.com.ua

utke@i.ua

Розташування

Слідкуйте за нашою діяльністюAll Rights Reserved. Powered by IT.WebKey.One and Make2Web